Răspunde

recuperrae parola cont vechi

13 Mai 2013, 20:16

mare mare rugaminte si scuze pentru topic, dar nu stiam unde sa.l postez
mi s.a blocat contul de pe yahoo si nu pot sa,mi mai accesez mail dupa adresa veche, insa ma pot conecta cu adresa veche la facebook si la alte site...
problema mea e ca nu ma mai pot conecta pe forum cu vechiul id si vecghea adresa, deoarece nu mai stiu parola, desi am facut cerere de retrimitere nu pot intra sa vad parola.... va rog tare mult pe cei ce administraeza conturile, sa,mi trimiteti la adresa marva.rico@yahoo.com parola sa ma pot conecta dupa vechea adresa....uitati,va si observati ca adresa de email veche seamana cu cea noua si WIn masinii e acelasi.....
va rog tare mult ca am la vechiel mesaje niste chestii importante...si am ceva vechime pe forum.....

Re: recuperrae parola cont vechi

13 Mai 2013, 21:32

salutare, mai stii intrebarile secrete?......sau ai pus o alta adresa de mail unde sa poti primi raspunsuri de la ei.....

Re: recuperrae parola cont vechi

13 Mai 2013, 21:47

SAL..
stai linistit in 3 -4 zile o sa ti recuperezi parola si eu am patit sa mi uit parola ,am primit parola de la yahoo dupa 4 zile !

Re: recuperrae parola cont vechi

13 Mai 2013, 21:50

la mine nu a durat atat ....

Re: recuperrae parola cont vechi

14 Mai 2013, 12:00

am incercat toate variantele gasite pe google, insa nu ma pot conecta nicicum...am nevoie de la adminii de pe forumford, doar de parola contului vechi.rico_172, adresa de email marva_rico@yahoo.com...pls....

Re: recuperrae parola cont vechi

14 Mai 2013, 12:11

deschide yahoo si jos ai forgot password si o sa iti deschida o pagina unde iti spune sa alegi pasii : 1 intrebarile secrete . 2 o alta adresa de mail unde sa poti reseta parola

mai tii minte raspunsul la intrebarile secrete?

Re: recuperrae parola cont vechi

14 Mai 2013, 16:50

daca le stiam eram on acuma pe contul vechi, le.am uitat

Re: recuperrae parola cont vechi

14 Mai 2013, 18:10

ma ajuta si pe mine un administrator sau un admin al forumului?????????

Re: recuperrae parola cont vechi

14 Mai 2013, 18:53

Ai PM.
Răspunde