Răspunde

Avertizari, pedepse si explicatii

27 Dec 2011, 23:24

Buna seara !!! sunt cam nou pe aici dar nu prea inteleg ceva .... de vreo citeva zile nu pot sa mai vad pozele din anunturi cu diferite vinzari. Intradevar nu aveam scrise la profil toate datele dar acum sunt scrise si tot nimic . Sa inteleg ca am primit vreo pedeapsa ?? asta e sunt de vina, ca nu am scris toate datele ,dar nu ma anunta si pe mine nimeni ca dupa 2-3-4 zile ,saptamani..(de pedeapsa) totul va reveni la normal !!
Cu respect cata_28 !!!

Re: Avertizari, pedepse si explicatii

29 Dec 2011, 13:14

I-am dat PM userului in care i-am explicat ca nu e vina lui.

Re: 2% catre ClubFord Romania - 2017

14 Iul 2017, 00:11

Nu i meritati!

Astept si eu un raspuns pentru o intrebare de pebdata de 11 si vad ca nici macar unul din moderatori nu s a sinchisit sa raspunda.probabil or fi prea ocupati cu altele mai importante.sunt f dezamagit...nici maacar o schema cu furtunele si mai vreti si 2%

Va multumesc!

Re: 2% catre ClubFord Romania - 2017

14 Iul 2017, 08:47

Daca frustrarea ta o pot intelege, atitudinea nu si este intolerabila...
Puiunebun scrie:Nu i meritati!..

Aceasta afirmatie este in totala contradictie cu statutul asociatiei ClubFord si a eforturilor continue ale administratorilor! Stii cumva ca acei 2% au o destinatie umanitara (ajutorarea caminelor de batrani, copii, etc.) si pentru sustinerea activitatii asociatiei inclusiv a forumului? Ce spui, se merita sau nu ?
Pe de alta parte nu se fac astfel de acuzatii si interventii intr-un anunt global iar moderatorii nu sunt "public relation" care au obligatia de a raspunde la orice mesaj..
Pentru toate astea ai primit ban 7 zile, timp suficient in care poti citi regulamentul forumului unde vezi cu ce se ocupa moderatorii si care sunt atributiile lor, ce este asociatia ClubFord si cu ce se ocupa, etc.; ai link in semnatura mea.
Aviz amatorilor..

Re: Avertizari, pedepse si explicatii

11 Mar 2018, 13:54

Userul vali201888 a fost banat 7 zile pentru afişare reclamă în forumuri nepotrivite, în mod repetat.
viewtopic.php?f=117&t=30385&start=540#p1623788

Re: Avertizari, pedepse si explicatii

27 Dec 2018, 14:35

viewtopic.php?f=243&t=121206&start=90
Răspunde